رسانه سینمای خانگی- «شهرک» در لبنان بهترین شد

بازدیدها: 4

فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی جایزه ویژه هیئت داوران دهمین دوره فستیوال تریپولی لبنان، را از آن خود کرد.

به گزارش سینمای خانگی از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی در نخستین حضور بین‌المللی خود توانست جایزه ویژه هیئت داوران دهمین دوره فستیوال تریپولی لبنان، را از آن خود کند.

این فستیوال که یکی از مهمترین رویدادهای سینمایی کشور لبنان است از ۲۱ تا ۲۹ سپتامبر (۳۰شهریور تا هفتم مهر) در لبنان برگزار شد و آثاری از کشورهای مختلفی از جمله آمریکا، فرانسه، تایلند، مصر، تونس و…در آن به رقابت پرداختند.

پخش بین‌الملل فیلم سینمایی «شهرک» به عهده کمپانی DreamLab Films به مدیریت نسرین میرشب است.

ساعد سهیلی، کاظم سیاحی، مهتاب ثروتی، همایون ارشادی، رویا جاویدنیا، شاهرخ فروتنیان، مرتضی ضرابی، ساقی حاجی‌پور در این فیلم حضور دارند.

«شهرک» فضایی متفاوت، عاشقانه، رازآلود و معمایی را مدنظر قرار داده و داستان نوید فلاحتی، جوان علاقمند به بازیگری را روایت می‌کند که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله شده را بپذیرد.

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours