یاسوج میزبان شصت‌وهفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان

بازدیدها: 4

شصت‌وهفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان توسط انجمن سینمای جوانان یاسوج و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

 به گزارش سینمای خانگی به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شصت‌و‌هفتمین جشنواره‌های منطقه‌ای سینمای جوان با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به عنوان یکی از مقوله‌های مهم فرهنگی با رویکرد ایجاد تنوع و تکثر در انواع فیلم کوتاه از طریق تاکید بر ژانرهای سینمایی، به مدت ۴ روز از ۲ الی ۵ اسفندماه ۱۴۰۱ در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

در این دوره از جشنواره توجه به سینمای بومی و فیلم‌های ژنریک در اولویت انتخاب و داوری خواهند بود و هنرمندان ۱۰ استان فارس، خوزستان، خراسان شمالی، کرمانشاه، آذربایجان غربی، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان و کهگیلویه و بویراحمد در شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – یاسوج حضور خواهند داشت.

نام‌نویسی در این دوره از جشنواره از روز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و تا ۱۴ دی ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت و مهلت ثبت‌نام و بارگذاری آثار به هیچ عنوان تمدید نشده و در تاریخ اعلام شده، سایت ثبت‌نام بسته خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت به‌نشانی www.iycs.ir  / www.festival.iycs.ir نسبت به نام‌نویسی در شصت‌وهفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان- یاسوج اقدام کنند:

نشانی دبیرخانه: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان نوزدهم، شماره ۲۰، دبیرخانه شصت‌وهفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان- یاسوج

کدپستی: ۱۵۱۷۸۷۳۸۱۱

شماره تماس: ۸۶۰۸۷۶۰۳ – ۸۶۰۸۴۸۶۳

پست الکترونیک:  iycs.fest@gmail.com

پایان پیام/

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours