برگزاری نشست نقد و بررسی فیلم کوتاه «آقا مهدی زین‌الدین» 

بازدیدها: 1

انجمن سینمای جوانان ایران ویژه برنامه «کتاب و سینما» را با نمایش و بررسی فیلم کوتاه و اقتباسی «آقا مهدی زین‌الدین» ساخته سجاد معارفی، به مناسبت هفته کتاب، در سرای اهل قلم برگزار می‌کند.

به گزارش سینمای خانگی به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به منظور ترویج کتاب و کتابخوانی، ویژه برنامه «کتاب و سینما» با محوریت نمایش، بررسی و رونمایی از فیلم کوتاه اقتباسی «آقا مهدی زین‌الدین» به کارگردانی سجاد معارفی چهارشنبه 25 آبان 1401 توسط  انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.

فیلم کوتاه «آقا مهدی زین‌الدین» در بخش جنبی و غیررقابتی «دفاع مقدس» و «کتاب و سینما» سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران حضور داشت.

«آقا مهدی زین‌الدین» ساخته سجاد معارفی که با اقتباس از دو زندگینامه شهید مهدی زین‌الدین، کتاب «نیمه پنهان ماه» نوشته گلستان جعفریان و همچنین «تنها زیرباران» نوشته بهرام قربانی، در اختتامیه سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، جایزه ویژه خانه کتاب و ادبیات برای بهترین فیلم کوتاه اقتباسی را دریافت کرد.

حضور در این ویژه برنامه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم که با حضور نویسندگان و کارگردان فیلم کوتاه «آقا مهدی زین‌الدین» برگزار می‌شود، چهارشنبه 25 آبان 1401 ساعت 9 در سرای اهل قلم به نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی (صبای جنوبی)، کوچه خواجه نصیر، شماره 2 مراجعه کنند.

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours