خزاعی: جشنواره فجر حتی در عرصه بین‌الملل هم تحریم‌شدنی نیست!

بازدیدها: 2

رئیس سازمان سینمایی گفت: نه تنها سینمای ایران محدودیت و تحریمی در عرصه بین‌المللی ندارد بلکه هر روز عمیق تر و در روابط بهتر با کشورهای همسو در حال برگزاری است.

به گزارش سینمای خانگی، خزاعی در مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر گفت: بسیار مفتخرم در روز ملی جمهوری اسلامی ایران و آغاز سال جدید سینمایی کشور در مراسم اختتامیه جشنواره‌ چهل‌ویکم فجر در خدمت شما هستم. امسال به لطف خدا، اهالی رسانه، بعضی سینماگران جمهوری اسلامی ایران و هنرمندان کشورهای مختلف و منطقه‌ای جشنواره امسال با شکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شد.
وی ادامه داد: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به چنین مردمی را به من اعطا کرد. حضور نیروهای جدید، جوان، خلاق، نگاه جدی به شهرستان‌ها که همه سینمای ایران، تهران نیست، مشکلات مردم سراسر ایران و حضور فعال بانوان سینماگر و از همه مهمتر مضامینی با نشاط بود، از جمله اتفاقات خوب امسال بود.
رییس سازمان سینمایی یادآور شد: ما در حوزه خارجی میزبان بالغ بر ۱۰۰ میهمان خارجی هستیم که بیانگر این است که سینمای ایران مورد توجه آنان است. امروز من در جشنواره‌ای حضور پیدا کردم که بوی انقلاب می‌دهد و سالیان سال به عنوان فیلم ساز، تهیه‌کننده در جشنواره بودم و هر سال نگران برگزاری آن بودم اما امسال من هیچ نگرانی ندارم.
خزاعی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز من دست تک تک مردم را می بوسم که در راهپیمایی شرکت کردند و در سالن‌های نمایش حضور داشتند. او با بغض اعلام کرد مردم ما بعد از چهار ماه تبلیغات در راهپیمایی شرکت کردند.
این‌ سخنان خزاعی با تشویق پرشور حضار همراه و سپس تصاویری از درگذشتگان سینمای ایران پخش شد.

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours