کودک قربانی چه فرقی با کودک قربانی دارد؟

بازدیدها: 7

سومین دوره کارگاه‌های «از امروز» به منظور انتقال تجربه‌های سینمایی به علاقه‌مندان، آغاز به کار کرد.

به‌ گزارش سینمای خانگی به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، سومین دوره سلسله کارگاه‌های انتقال تجربه «از امروز» به همت سازمان سینمایی سوره با هدف انتقال تجربه‌های کارآمد و موثر به علاقه‌مندان سینما آغاز به کار کرد.

سومین دوره کارگاه‌های «از امروز» به صورت هفتگی و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با محوریت انتقال تجربه ساخت آثار سینمایی مرتبط با سازمان سینمایی سوره و با همراهی عوامل این پروژه‌ها در سالن سوره حوزه هنری انجام خواهد شد.همچنین کارگاه‌های انتقال تجربه اساتید و پیشکسوتان فیلمسازی سینما با هدف مرور تجربیات موثر آن‌ها در ساخت آثار موفقشان و چالش‌هایی که برای طی این مسیر پر فراز و نشیب با آن مواجه بودند تا به هدف نهایی خود برسند، با حضور بهروز افخمی و منوچهر محمدی برگزار خواهد شد.در همین راستا، آغاز کارگاه‌های انتقال تجربه «از امروز» با حضور بهروز افخمی کارگردان سینما و تلویزیون روز چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ دی ماه با موضوع «مدرسه انقلاب، کوچک جنگلی» برگزار خواهد شد.

همزمان با اعلام خبر آغاز این کارگاه‌ها، برنامه کامل نشست‌های این دوره رویداد «از امروز» که بهمن و اسفند ۱۴۰۱ برگزار می‌شود، اعلام شد.

کارگاه انتقال تجربه فیلم سینمایی «ضد»؛ با حضور امیرعباس ربیعی کارگردان و محمدرضا شفیعی تهیه کننده.

کارگاه انتقال تجربه فیلم سینمایی «هناس»؛ با حضور حسین دارابی کارگردان، احسان ثقفی و مهدیه عین الهی نویسندگان.

کارگاه انتقال تجربه فیلم سینمایی «موقعیت مهدی»؛ با حضور ابراهیم امینی نویسنده و امیر زاغری طراح صحنه.

کارگاه انتقال تجربه فیلم سینمایی «دسته دختران»؛ با حضور منیر قیدی کارگردان، پانته‌آ پناهی بازیگر، محمدرضا منصوری تهیه کننده، دکتر محمد رضا شجاعی طراح صحنه، سامان لطفیان فیلمبردار.

کارگاه‌های انتقال تجربه «از امروز» محفلی است برای انتقال تجربه آثار سینمایی و رسانه‌ای به علاقه‌مندان و هنرجویانی که برای ارتقا دانش، ارتباطات و گسترش تولید آثارشان در سینما پس از دوره تحصیل و به دور از مهارت‌های مرسوم تخصصی برنامه‌ریزی می‌کنند و قصد دارند شنونده تجربیات، موفقیت ها، شکست‌ها و… افراد موفق در حرفه کاریشان باشند.

لازم به ذکر است که در ایام جشنواره فیلم فجر، برگزاری کارگاه‌ها متوقف خواهد شد.

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours