تغییر زمان برگزاری شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان

بازدیدها: 6

زمان برگزاری شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان –ایساتیس تغییر کرد.

به‌گزارش سینمای خانگی به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، زمان برگزاری شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان –ایساتیس که با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به‌عنوان یکی از مقوله‌های مهم فرهنگی با رویکرد ایجاد تنوع و تکثر در انواع فیلم کوتاه از طریق تأکید بر ژانرهای سینمایی، برگزار خواهد شد، تغییر کرد.

این دوره از جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان که قرار بود در بازه زمانی 8 تا 11 دی­‌ماه 1401 به مدت 4 روز در شهر یزد برگزار شود، اما با اطلاع دبیرخانه جشنواره، به تاریخ 20 تا 23 دی‌ماه 1401 موکول شد.

شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان –ایساتیس با حضور هنرمندان 10 استان (سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، قم، اصفهان، هرمزگان، چهارمحال بختیاری،کرمان و یزد) در دو بخش فیلم کوتاه و عکس برگزار می‌شود و در این دوره با توجه به اهمیت سینمای بومی و فیلم‌های ژنریک، این آثار در اولویت انتخاب و داوری خواهند بود.

شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان –ایساتیس 20 تا 23 دی‌ماه 1401 به میزبانی انجمن سینمای جوانان یزد در شهر یزد برگزار می‌شود.

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours