پایان دی‌ماه،آخرین مهلت شرکت در جشنواره فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای

بازدیدها: 4

سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ اوایل اسفند ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

به گزارش سینمای خانگی، سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ به دبیری یوسف منصوری و به همت سازمان سینمایی سوره اوایل اسفند ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.
هر اثر از هنرمندان ایرانی صرفاً می‌تواند در یکی از بخش‌های مسابقه ملی یا مسابقه بین‌الملل شرکت کند. هنرمندان غیرایرانی صرفاً در بخش بین‌الملل مجاز به ارائه اثر هستند.

بخش مسابقهٔ ملی
ارسال آثار در این بخش باید در یکی از قالب‌های ذیل با رویکرد ایران عزیز و حداکثر تا ۱۰۰ ثانیه (با احتساب تیتراژ) باشد.

  • مستند
  • داستانی
  • پویانمایی

بخش مسابقۀ بین‌المللی
ارسال آثار در این بخش باید در یکی از قالب‌های ذیل با رویکرد فیلم‌های اخلاق‌محور و حداکثر تا ۱۰۰ ثانیه (با احتساب تیتراژ ) باشد.

  • مستند
  • داستانی
  • پویانمایی

بخش مخاطب کودک و نوجوان
این بخش ویژۀ آثار تا ۱۰۰ ثانیه‌ای با مخاطب کودک و نوجوان است. ارسال اثر در این بخش از نظر فرم و ساختار محدودیتی ندارد و شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را با هر قالب دلخواه در محدودۀ ۱۰۰ ثانیه ارسال کنند. نکته حائز اهمیت در این بخش که فیلمساز را مجاز می‌سازد تا علاوه بر سه قالب مستند،داستانی و پویانمایی از هر قالب تصویری دیگری که مناسب انتقال مضمونش می‌داند، استفاده کند آن است که آثار در این بخش حتماً باید برای مخاطب کودک و نوجوان ساخته شود. آثار ویژه این بخش اگر در هر کدام از سه قالب مستند، داستانی و پویانمایی ساخته شده باشند، علاوه بر بخش کودک و نوجوان، در یکی از بخش‌های مسابقه ملی یا بین‌الملل به انتخاب صاحب اثر شرکت داده خواهند شد.

مهلت ارسال آثار در سه بخش مسابقه ملی، بین‌الملل و مخاطب کودک و نوجوان این جشنواره تا پایان دی ماه خواهد بود.

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours