سه نشست از نبرد روایت‌ها تا مستندسازان و جهان امروز

بازدیدها: 7

سه نشست با عنوان «میزحقیقت» با حضور میهمانان بین‌المللی در حاشیه برگزاری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» برگزار می‌شود.

به گزارش سینمای خانگی به نقل از ستاد خبری جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، روایت ها؛ دور و نزدیک، مستندسازان و جهان امروز و مستندسازی و استراتژی های رسانه‌ای سه نشست تخصصی با عنوان «میز حقیقت» هستند که در حاشیه برگزاری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت در پردیس ملت برگزار می شود.

بر این اساس، نشست «مستندسازی و استراتژی‌های رسانه‌ای»، با نگاهی به تقابل هیبریدی در عصر حاضر، روز دوشنبه، ۲۱ آذرماه، نشست «روایت‌ها؛ دور و نزدیک» با نگاهی به رقابت روایت ها و نقش مستند، روز سه شنبه، ۲۲ آذرماه و نشست «مستندسازان و جهان امروز»، با نگاهی به آینده غرب آسیا، نظم نوین جهانی و روابط بین کشورها روز چهارشنبه، ۲۳ آذرماه برگزار می شود.

در این نشست ها، جاوید رعنا (فعال رسانه و مستندساز پاکستانی، کارشناس تلویزیون‌های بین‌المللی)، عماد حمرونی (روزنامه نگارفرانسوی، مدرس ژئوپلتیک در موسسه مطالعات سیاسی پاریس و تحلیلگر شبکه های المیادین، فرانس ۲۴ و…) و لئونید ساوین (مدرس دانشگاه از روسیه، کارشناس رسانه و مسائل ژئوپلیتیک) و کارشناسان رسانه و سینمای مستند از ایران حضور دارند.

این نشست‌ها با حضور مهمانان جشنواره، استادان دانشگاه، دانشجویان و سایر علاقه مندان ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ۱۲ پردیس سینمایی ملت برگزار خواهد شد.

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours