۹ ساعت با هانا در سیاتل

بازدیدها: 4

فیلم کوتاه «۹ ساعت با هانا» به‌کارگردانی حسین فیروزه در جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان سیاتل رقابت خواهد کرد.

به‌گزارش سینمای خانگی به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هجدهین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان میزبان فیلم کوتاه «9 ساعت با هانا» به‌کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین فیروزه خواهد بود.

جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان سیاتل (Children’s Film Festival Seattle) از سال 2005، به بزرگترین جشنواره فیلم در ساحل غربی تبدیل شده است که به کودکان و خانواده‌های آن‌ها اختصاص دارد. هر سال، انجمن فیلم شمال غربی، فیلم‌های بین‌المللی کودکان را از ده‌ها کشور انتخاب می‌کند و به نمایش و رقابت می‌گذارد. انیمیشن، فیلم‌های بلند، فیلم‌های کوتاه و کارگاه‌های عملی از بخش‌های این جشنواره هستند. CFFS یک محیط شاد و پویا را فراهم می کند که هدف آن الهام بخشیدن به نسل‌های جوان برای مشارکت به‌عنوان عوامل تغییر در جوامع محلی و جهانی است و با دیدگاه برابری نژادی و جنسیتی، فراگیری، عدالت اجتماعی و آگاهی جهانی فعالیت می‌کند.

این جشنواره بر داستان‌سرایی بصری تأکید دارد که بر تجربه دوران کودکی متمرکز است؛ داستان‌هایی که کمتر در رسانه‌های جریان اصلی بازنمایی شده‌اند و الهام ‌خش همدلی، درک و دیدگاهی متفاوت از جهان هستند.

آیدان ریاحی، حسن رضایی، هستی عباسی، مهشید الف‌پور و زهره دین‌پور بازیگران فیلم کوتاه «9 ساعت با هانا» هستند و سایر عوامل ساخت این فیلم عبارت‌اند از:

تهیه‌کننده، تدوین، نویسنده و کارگردان: حسین فیروزه

مدیر فیلم‌برداری: نوید آقایی

دستیار اول کارگردان: علی دلفراز

مدیر تولید: حسن رضایی

طراح صحنه: فاطمه اصغری

اصلاح رنگ: احمد صادقی

صدابرداران: نوح امانی و سعید رجبعلی‌زاده

منشی صحنه: راضیه صداقت

مربی زبان کردی: حسن رضایی

گریم: غزال ناصری

طراح لباس: فاطمه حیدرزاده

صداگذاری: فاطمه اصغری

مترجم زبان انگلیسی: مرتضی سبحانی‌زاده

طراح پوستر: محمد غفوری

عکاس پشت صحنه: جلال برات‌زاده

هجدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان سیاتل 3 تا 12 فوریه 2023 برگزار خواهد شد.

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours