سینما فلسطین میزبان آثار برگزیدگان جشنواره فیلم مدرسه

بازدیدها: 5

دبیر هشتمین جشنواره دانش آموزی فیلم کوتاه مدرسه گفت: خانه جشنواره از ۲۱ تا ۲۵ آبان ماه هرروز در سینما فلسطین به اکران آثار نامزد در جشنواره و برگزاری رویدادهای تخصصی رسانه برای نوجوانان و معلمان هنر خواهد پرداخت.

به گزارش سینمای خانگی به نقل ایرنا از دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم مدرسه، امیرحسین اخوین گفت: آیین پایانی هشتمین دوره جشنواره فیلم مدرسه در روزهای ۱۹ تا ۲۷ آبان ماه در خانه جشنواره به میزبانی حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می شود و اختتامیه این رویداد در سه بخش شامل مقطع ابتدایی، علمی و آموزشی و بخش هنری هر یک به صورت مجزا  برگزار می‌شود.

وی گفت: شروع به کار و افتتاحیه آیین پایانی هشتمین دوره جشنواره فیلم مدرسه در بخش مقطع ابتدایی در ۱۹ آبان ماه و با اعطای جوایز و نشان ویژه برگزیدگی در محورهای داستانی، مستند، پویانمایی (انیمیشن)، تیزر تبلیغاتی، نماهنگ و علمی آموزشی و همچنین اهدای جوایز موضوعات ویژه خانه خلاق و نوآوری مضمون (تم) و جنبش کودکان، همراه خواهد بود.

اخوین ادامه داد: آیین بزرگداشت ابوریحان بیرونی و اعطای تندیس و لوح تقدیر بخش علمی آموزشی جشنواره فیلم مدرسه به همراه اعطای جوایز پنجمین مسابقه دانش آموزی نور، به صورت مشترک برگزار خواهد شد و اعطای تندیس و لوح تقدیر جوایز تخصصی در بخش هنری جشنواره در محورهای مختلف، شامل اعطای تندیس داوری مردمی و بخش جانبی، اعطای جوایز موضوعات ویژه سمپاد، سازمان جوانان هلال احمر، سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، اداره کل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران و حوزه هنری کودک و نوجوان خواهد بود.

دبیر هشتمین جشنواره دانش آموزی فیلم کوتاه مدرسه، بیان داشت: خانه جشنواره از ۲۱ تا ۲۵ آبان ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ هرروز در سینما فلسطین به اکران آثار نامزد در جشنواره و برگزاری رویدادهای تخصصی رسانه برای نوجوانان و معلمان هنر خواهد پرداخت.

وی گفت: ویژه برنامه تلویزیونی جشنواره در روزهای ۱۹ تا ۲۶ آبان ماه هر شب از شبکه امید به صورت زنده به اعلام برگزیدگان محورهای هنری جشنواره اختصاص دارد.

شاید برایتان مهم باشد...

+ There are no comments

Add yours