رسانه سینمای خانگی

سامانه جامع رسانه سینمای خانگی

بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین

رسانه سینمای خانگی

سامانه جامع رسانه سینمای خانگی

رسانه سینمای خانگی

“نشریه سینمای خانگی” عنوان یک نشریه مکتوب است که در سراسر ایران برای مخاطبان خانواده منتشر می شود. این نشریه عموما به سینما، سیما، سینمای خانگی، ماهواره، و مسایل و حواشی مربوط به آن می پردازد و اختصاصا فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی و انیمیشنی را که در بازار شبکه نمایش خانگی هم توزیع میشود، معرفی و بررسی می کند.

افرادی که در حیطه رادیو و تلویزیون و سینما کار می کنند به طور طبیعی و عقلی می بایست آگاه به ظرایف و دقایق این رسانه­های جدی و مهم باشند. جالب است همیشه و در همه حال برای انتخاب معمولی ترین اجرائیاتمان حتی المقور به  جستجوی افرادی پرداخته می شود در حد مورد نیاز هم کارشان را خوب بلد باشند و هم کمتر آزمون و خطا داشته باشند به عنوان مثال انتخاب یک آشپز برای پختن غذا در یک مهمانی مهم مسئلۀ جدی ای است. یا انتخاب مهندسی که بتواند یک پل را به بهترین شکل ممکن (با توجه به مقدورات سرمایه گذار) پروسۀ خیلی مهم و جدی ای را به همراه دارد و یا این که هیچ گاه مدیریت یک بیمارستان را به یک شاعر بی اطلاع از علوم پزشکی نمی سپاریم اما در ماجرای فرهنگ و هنر و فیلم و سینما و تلویزیون و رادیو و انثال آن تنها چیزی که اساسا ملاک نیست توانایی و دانش برخی مدیرانی است که بر آن کار گمارده می شود.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی